O firmie

Firma IN-CA to zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów IT posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji kompleksowych usług w ramach realizacji projektów informatycznych. Posiadane przez nas kompetencje pozwalają nam zapewniać wsparcie na każdym etapie wdrożenia oprogramowania, począwszy od analizy wymagań, koncepcji rozwiązania i doboru infrastruktury, przez implementację funkcjonalności, aż po szkolenia użytkowników, uruchomienie produkcyjne i opiekę serwisową.

Od 2006 roku nasz zespół z powodzeniem pracuje przy realizacji dużych projektów informatycznych w obszarze polskiej administracji rządowej i samorządowej w tym także w ramach projektów finansowanych ze środków UE. Paletę naszych usług stanowią m.in.: wdrożenia systemów informatycznych, konsulting w zakresie wykorzystywanych technologii i obsługi systemów, szkolenia z obsługi dedykowanych rozwiązań informatycznych, opieka serwisowa pod kątem sprzętu i oprogramowania systemowego i aplikacji, wsparcie produkcji oprogramowania (analiza wymagań, projektowania, testy, przygotowanie dokumentacji).

Naszą codzienną pracę opieramy na wartościach, które są dla nas niepodważalne:

 • Jakość

  Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług, które realizujemy. Słuchamy opinii naszych Klientów. Cenimy je i traktujemy jako kluczowe dla potwierdzenia i podnoszenia poziomu jakości realizowanych przez nas zadań.
 • Zaufanie

  Budujemy zaufanie poprzez dotrzymywanie zobowiązań i terminów oraz szczerość względem Klienta i siebie.
 • Otwartość

  Otwarcie i rzetelnie komunikujemy to, co robimy na zewnątrz, jak i wewnątrz firmy. Komunikacja prowadzona w formie równorzędnego dialogu poszerza nasze horyzonty i daje podstawę do powstawania nowych pomysłów i koncepcji.
 • Zaangażowanie

  Z takim samym poświęceniem i zaangażowaniem traktujemy obsługę Klienta i rozwiązywanie jego problemów jak realizację projektów wewnętrznych i wzajemne wsparcie członków zespołu w codziennej pracy. Odpowiednio wysoki poziom zaangażowania jest miarą naszego profesjonalizmu.
 • Odwaga

  Stawiamy sobie ambitne cele i wytrwale do nich dążymy. Cenimy wyzwania. Poniesione porażki, do których mamy odwagę się przyznawać, są dla nas przede wszystkim cennym doświadczeniem, z których wyciągamy wnioski.
 • Odpowiedzialność

  Zasady fair play obowiązują nas wobec wszystkich Klientów, Partnerów i Pracowników. Działamy zgodnie z najlepszymi praktykami biznesowymi i standardami etycznymi.
 • Innowacyjność

  Pasja, z którą działamy w pełni przekłada się na nasz rozwój i doskonalenie całego zespołu. Nowe technologie, produkty czy sposoby działania wykorzystujemy wszędzie tam, gdzie widzimy szansę rozwoju firmy.